עורך דין צבאי
שי רודה

זמין 24/7
שד' שאול המלך 8
בית אמות משפט, תל-אביב
עורך דין פלילי שי רודה

לייעוץ התקשרו – 050-2292229 או השאירו פרטים:

  עורך דין פלילי שי רודה
  לוגו המשרד

  משרד עורך דין צבאי שי רודה

  עורך דין צבאי שי רודה מומחה למשפט צבאי פלילי, מוביל את משרדינו. עו"ד שי רודה בעל ניסיון רב שנים בייצוג חיילים בשירות סדיר וקבע בכל סוגי העבירות הצבאיות כגון: סמים בצבא, אלימות בצבא, עריקות, נפקדות, שימוש בלתי חוקי בנשק, ועוד. 

  צה"ל נשנען על קודקס ערכים עליהם עמל לאורך שנים על מנת ליישם קוד אתי צבאי לדוגמא. לכן ישנה חשיבות רבה בבחירת עורך דין צבאי בעל ניסיון רב ומומלץ לליווי לכל אורך התיק בעל ידע רב בערכת המשפט הצבאית. לכן מומלץ לפנות לעורך דין צבאי בעל ניסיון רב במשפט הצבאי. 

  עו"ד צבאי מנוסה ממשרדינו אשר מבין את מערכת המשפט של צה"ל היטב וילווה אתכם לכל אורך ההליך המשפטי. עו"ד שי רודה בעל בקיאות רבה בדין הצבאי, ומוכן להילחם עבור הצלחת התיק שלך. 

  תחומי התמחות מרכזיים:

  כל סוגי העבירות הצבאיות והאזרחיות כגון: עריקות, נפקדות, שימוש בלתי חוקי בנשק, ביזה, הוצאת רכוש או נשק מרשות הצבא, שימוש בלתי חוקי בנשק, אובדן נשק, אלימות ואיומים כלפי מפקד, התרשלות במילוי תפקיד, פטור מהצבא, עבירות ריגול. 

  תפקידו של עורך דין צבאי

  ניהול תיק ראיות על ידי עו"ד צבאי מקצועי ומנוסה = הצלחה

  עו"ד צבאי מנהל עשרות רבות של תיקים בתחומים שונים ומגוונים של המשפט הצבאי, החל מסחר בנשק וחלה בעבירות עריקות ובעל ידע רחב במשפט הצבאי הן בפן הנזיקי שבו, שעיקרו תחום התביעות כנגד משרד הביטחון,  והן בפן הפלילי שלו-עבירות אלימות, סמים, נשק וכדומה.

  עורך דין צבאי הוא האדם שאליו יש להתקשר כאשר חייל בשירות קבע / סדיר עומד בפני תביעה משפטית במסגרת ההליכים בבית המשפט הצבאי. עו"ד צבאי מנוסה יכול לספק הגנה או לדחות נגד הראיות שהועלו נגד הלקוח שלהם. ישנם חוקים וכללים שונים שעורכי דין צבאיים פועלים לפיהם בניגוד לעורכי דין אזרחיים.

  כפועל יוצא מכך יש חשיבות מכרעת בניסיון ובהבנה רחבה של משפט צבאי ובתי הדין הצבאיים, ובמקום הזה באה לידי ביטוי עבודתו המקיפה והמגוונת של עו"ד שי רודה לאורך השנים בתיקים רבים אותם ניהל והוביל להצלחה כה רבה שנכתב עליהם בתקשורת: 

  לכתבות בעיתונות על פסקי דין אודות המשרד, לחצו על: פסקי דין צבאיים בתקשורת.

  5/5
  5/5
  לפניות 24 שעות

   עו"ד שי רודה

   עורך דין צבאי מנוסה

   עו"ד צבאי שי רודה בעל הבנה מעמיקה של החוק הצבאי, יחד עם מתן יחס אישי ודיסקרטי הוא יעשה הכל על מנת לקדם את האינטרסים של הלקוח. 

   עורך דין צבאי שי רודה בעל שנים של שנים של ניסיון בייצוג חיילי שירות סדיר/חובה וקצינים ונגדים בקבע. ועזר למאות אם לא אלפי חשודים בהצלחה, כתוצאה מכך פיתח עו"ד שי רודה ניסיון חשוב בבניית תיק ראיות הוכחות וניהול נכון של תיק החקירה יחד עם הלקוח ובהבנה מלאה של התהליך.

   שאלות נפוצות בנושא משפט צבאי

   חיילים רבים חושבים שבמידה וישתפו פעולה מצבם ישתפר, אך לרוב הצהרה או שיתוף פעולה עם מצ"ח [משטרה צבאית חוקרת] יכול להחמיר את מצבם, לכן זכור את הדברים הבאים:

   • אתה לא חייב להצהיר דבר, אפילו למישהו בעמדה של פיקוד עליך.
   • אינך חייב להסכים לחיפוש בבית / חפצים אישיים או בכל דבר אחר.
   • אינך חייב לעבור בדיקת פוליגרף.
   • יש לך בכל עת את הזכות להתייעץ עם עורך דין צבאי.

   משרדי עורכי דין צבאיים מציעים ייעוץ חינם. קח אותם על זה. התקשר למספר משרדים, קרא את האתרים שלהן, תבדקו:

   • המוניטין שלהם.
   • הכישורים והדירוגים המקצועיים שלהם.
   • הניסיון שלהם במשפט צבאי.

   מערכת המשפט הצבאית של ארצנו היא ייחודית ביותר. במשרד עו"ד שי רודה, הסנגורים הצבאיים שלנו הם עורכי דין צבאיים שייצגו בכל פן במערכת המשפט הצבאית ומכירים אותה מבפנים ומבחוץ.

   אודות המשרד

   משרדינו שם בהקפדה ערכים שמובילים אותנו ואת מיוצגנו להצלחות רבות, ייצוג מקצועי, אישי והבטחת דיסקרטיות מוחלטת. עורך דין צבאי ממשרדינו פועל למען לקוחותיו ללא מורא, בנאמנות, במסירות ובנחישות, תוך מיצוי כל אפשרות חוקית לקידום האינטרסים של לקוחותיו.

   משרד עורך דין צבאי שי רודה מומחה בדין צבאי וייצג בעשרות אם לא מאות משפטים צבאיים בפני כלל בתי הדין הצבאיים בהצלחה רבה. משרדינו מכסה קשת רחבה למדי של היבטים במשפט הצבאי ובניהם כל סוגי העבירות במשפט הצבאי והפלילי. עו"ד שי רודה ייצג מול הרכבים שונים ומגוונים בשלל סוגי עבירות. משרדינו בעל ניסיון רב בהובלת תיקים רבים מול מצ"ח (משטרה צבאית חוקרת) והובלתם להצלחה, אנו מעניקים מעטפת ייצוג מתחילת ההליך ועד סופו ללקוחותיו.

   עו"ד צבאי שי רודה בעל ניסיון רחב בשני התחומים פלילי/צבאי והוא משלב אותם אינטגרטיבית בצורה שקולה וחכמה בהתייחס לכל מקרה לגופו.

   משרדינו זמין 24 שעות ביממה, ומייצג בכל הערכאות ברחבי הארץ. ניתן ליצור קשר באמצעות:

   דילוג לתוכן