עורך דין שי רודה
זמין 24/7
שד' שאול המלך 8, בית אמות משפט, תל-אביב
עורך דין פלילי שי רודה
עורך דין פלילי שי רודה

לייעוץ התקשרו – 050-2292229 או השאירו פרטים:

  משפט פלילי

  תוכן עניינים

  המשפט הפלילי הינו ענף בתחומי המשפט אשר מטרתו היא להסדיר נורמות התנהגות ולהבחין כאלו החורגות מהנורמה החברתית המושתת על חוקי המדינה. הפרת נורמות אלו נחשבת כהתנהגות שהיא פלילית.

  מהו תחום המשפט הפלילי?

  התנהגות פלילית במהותה היא זו המנוגדת לדין הפלילי המורכב מחוק העונשין ושורת חוקים אחרים ובין היתר ניתן למנות מספר נורמות התנהגות ככאלו המוגדרות כפליליות cross countries בכלל, ובישראל בפרט כגון רצח, אונס, גניבה, מעילה,שוד, סחיטה איומים בפגיעה גופנית וכדומה. מטרת החוק בתחום המשפט הפלילי הינה לייצר כללי הימנעות מהתנהגויות אלו המוגדרות כלא נורמטיביות ומחוץ לחוק וזאת באמצעות הרתעה, העמדה לדין ענישה היכולה לנוע בין מאסר על תנאי ועד מאסר ממושך בפועל ואות קלון.

  מהו עורך דין מומחה למשפט פלילי?

  עורך דין אשר מתמחה בתחום הרחב של דיני המשפט הפלילי, אשר בשונה מהמשפט האזרחי הינו בא להסדיר את מערכת היחסים שבין אדם לחברה הווה אומר התובע במקרה של המשפט הפלילי הינה המדינה, כישות קולקטיבית, ובא כוחה המשפטי בין אם תובע מטעם המשטרה וכדומה, לבין החשוד/הנאשם. עו"ד הפלילי בעצם עומד בהגנתו על החשוד אל מול עורך הדין המייצג את המדינה התובעת. עורך הדין הפלילי אמון על ליווי הנאשם או הנחשב בגדר חשוב כבר מראשית התהליך, לעיתים אף חשוב שיעשה כן, שכן לעיתים רבות עוד בשלב חקירת החשוד במשטרה הינו זכאי ואף חשוב לאין שיעור כי יקבל ייעוץ משפטי וכיצד לנהוג ולהתבטא על ידי עו"ד בתחום הפלילי אשר בר סמכא בהכירו את ההליכים והחשיבות לכל מילה הנאמרת בעת חקירה. עורך הדין הפלילי מלווה את הנאשם/החשוד לכל אורך הדרך מחקירות המשטרה, דרך ליווי בעת מעצרו ובין כתלי המשפט כליטיגטור בעומדו מול התובע מטעם המדינה.

  החשיבות העליונה בייצוג משפטי על ידי עו"ד טוב:

  כפי הנאמר לעיל ההליך הפרוצדורלי אותו עובר/ת מי שמוגדר בחזקת חשוד בביצוע מעשה שהינו פלילי על כל המשתמע מכך הינו מהותי למדי ביכולת שלו להתגונן מפני ענישה בין אם הוא זכאי לחלוטין ובין אם אשם. כל מילה המתועדת בעת חקירת משטרה, שאינה במקום, או שיש בה כדי להפליל את החשוד, לעיתים על לא עוול בכפו ובשל לחצים פיזיים ונפשיים המופעלים עליו, לא כל שכן עלול להיווצר עיוות הדין באם החשוד הינו חף מפשע, ויכולה לשמש לו לרועץ. על כן יש להיוועץ ולהיעזר בעורך דין פלילי עוד מראשית התהליך, אפילו מרגעיו הראשונים של האירוע בין אם הוא נפתח בתחנת המשטרה, או בין אם במעצר. עורך הדין הפלילי בהסתמך על הניסיון והידע שלו יסייע בתצורת ההתבטאות אל מול גורמי החוק, ובבניית תיק הראיות העובדתי/נסיבתי מראות עיניו של הלקוח אך בתבונה המשפטית הנדרשת. עורכי דין פליליים רבים מצויים לרוב בשטח בבתי המשפט/המעצר באופן שהוא גם כן ציבורי וזאת כבאי כוחה של הסנגוריה הציבורית לאלו שאין לעל ידם להשיג להגנתם עורך דין פלילי באופן פרטי.

  עורך דין שי רודה:

  עו"ד שי רודה הינו עורך דין צעיר ונמרץ, ועדיין בעל ניסיון בלתי יסולא בפז של כעשור בייצוג חשודים ונאשמים בתחום המשפט הפלילי. לאורך דרכו ייצג עורך דין פלילי שי רודה עשרות חשודים ונאשמים חלקם כנגד האשמות פליליות חמורות, חלקם בתחום של עבירות צווארון לבן כגון שוחד, הלבנת הון וכדומה ופעל בהצלחה רבה לייצוגם של לקוחותיו על הצד הטוב ביותר, תוך מענה תמידי סביב השעון ובמתן פתרונות ודרכי פעולה האופטימליים ביותר במצבים בהם לקוחותיו היו נתונים.

  עו"ד פלילי שי רודה ייצג בתיקים רבים בהם החשוד/הנאשם היה ללא רקע או רקורד פלילי, ומאידך כאלו בעלי עבר פלילי עשיר כל לקוח זכה לייצוג הולם ומוכוון לגופו. עורך דין פלילי רודה מתמחה בין השאר בתחומים של עבירות המתה-גרימת מוות ברשלנות, המתה ורצח, עבירות מין-מעשי סדום, הטרדות מיניות, מעשים מגונים ואונס, עבירות אלימות-נפגעי תקיפה, אלימות במשפחה, עבירות רכוש-שוד, גניבה פריצה וכדומה, עבירות שיש בהן פגיעה בסדרי החברה כגון הימורים, סחיטה, המרדה, זנות, סחר בסמים ועבירות המוגדרות כצווארון לבן לרוב על ידי בעלי משלוח יד חופשי וכן אנשי עסקים בתחומים של קבלת שוחד, מעילה, הלבנת הון וכדומה.

  ייעוץ עם עורך דין בנושא משפט פלילי

  משרדו של עורך דין פלילי שי רודה ממוקם מרכז העיר תל אביב, בבניין המשרדים "בית אמות משפט" מרחק הליכה מבית משפט השלום והמחוזי של תל אביב, פרקליטות תל אביב ומשאר מוסדות השלטון. במקרים דחופים ניתן ליצור קשר עם עו"ד פלילי שי רודה באמצעות:

  לקט עיתונות – משפט פלילי

  לייעוץ וייצוג מקצועי השאירו פרטים:

   Picture of עורך דין פלילי שי רודה <br> מומחה למשפט פלילי
   עורך דין פלילי שי רודה
   מומחה למשפט פלילי

   כותב המאמר הינו:
   עורך דין פליל שי רודה מומחה בייצוג חשודים ונאשמים בעבירות חמורות ובמשפט פלילי עם ניסיון רחב של מעל ל15 שנים.

   לייעוץ וייצוג צרו קשר חבל על כל רגע ⚖️

   צור קשר >>>
   לייעוץ וייצוג מקצועי חייגו או השאירו פרטים:
   050-2292229

    עוד בקטגוריה
    תחומי התמחות
    עבירות אלימות ותקיפה כוללות בחובן גם עבירות אלימות במשפחה (אלמ"ב) כלפי בן זוג לרבות הידוע בציבור כבן זוג, ילדים והורים.
    עבירות שוד נחשבות לעבירות היותר חמורות בחוק העונשין, והעונש על עבירת השוד הינו מהחמורים שבעונשים.
    עבירות סמים ועבירות סחר בסמים, ובמיוחד עבירות סמים המכונים "סמים קלים" (קנביס [מריחואנה], חשיש), הינו תחום מרכזי בתיקים פליליים כנגד אנשים נורמטיביים.
    עבירות מין (עבירת אונס, מעשה סדום, מעשה מגונה) הינן מהחמורות שבעבירות, והן מחולקות לכמה קטגוריות
    עבירות הימורים הינם כל הסדר שלפיו ניתן לזכות בכסף, שווה כסף או בטובת הנאה, והזכייה תלויה בניחושו של דבר
    עבירת רצח הינה העבירה הכי חמורה שבחוק העונשין, ולכן העונש על מי שהורשע בעבירת רצח הוא מאסר עולם ועונש זה בלבד.
    דילוג לתוכן