עורך דין שי רודה
זמין 24/7
שד' שאול המלך 8, בית אמות משפט, תל-אביב
עורך דין פלילי שי רודה
עורך דין פלילי שי רודה

לייעוץ התקשרו – 050-2292229 או השאירו פרטים:

  עורך דין פלילי בתל אביב

  תוכן עניינים

  עורך דין פלילי בתל אביב שי רודה הינו עורך דין עתיר ניסיון בתחום הרחב של המשפט הפלילי על שלל תצורותיו. עורך דין פלילי רודה ייצג לאורך העשור האחרון מאות חשודים/נאשמים בקשת רחבה של עבירות בעלות גוון פלילי כגון עבירות מין, רכוש, סמים, קבלת שוחד, הפרת אמונים, מרמה אלימות, הריגה ועבירות צבאיות.

  עו"ד פלילי בתל אביב – שי רודה

  עו"ד פלילי בתל אביב שי רודה מקפיד על מערכת יחסים שיש בה שקיפות מלאה אל מול לקוחותיו תוך מתן ייעוץ ומענה אנושי ומקצועי סביב השעון, כמו גם ניהול מקצועי וחכם של התיק הן במהלך לימוד חומר הראיות והן בליטיגציה המשפטית, עד להשגת התוצאות הטובה ביותר עבור לקוחותיו.

  עורך דין רודה הינו קפדן ויורד לפרטים הקטנים ביותר בכדי להשיג את המטרה הנכספת והיא זיכויו של הנאשם או השגת עסקת טיעון שתהיה הטובה ביותר עבורו.

  התמחות שי רודה במשפט הפלילי

  עורך דין פלילי בתל אביב שי רודה מתמחה במשפט הפלילי באופן מובהק, ועוסק בייצוג חשודים ונאשמים, במגוון עבירות פליליות, וכן בייצוג חשודים/נאשמים, שהינם אנשים נורמטיביים, ללא עבר פלילי, כגון, אנשי עסקים ובעלי משלח יד חופשי (רו"ח, עו"ד) בעבירות צווארון לבן, הלבנת הון, עבירות כלכליות וכו', הליך המתוכנן בעיקרו עבור עבריינים.

  כמו כן עו"ד שי רודה הינו עו"ד צבאי, בעל אישור בלתי מסויג לשמש סנגור בבתי דין הצבאיים, ומתמחה בעבירות צבאיות של חיילים בשירות סדיר, קבע, מילואים בביה"ד צבאי (עריקות, סמים, נשק וכו'). עורך דין שי רודה חבר בוועדת צבא ובטחון בלשכת עורכי הדין בישראל.

  לעורך דין פלילי רודה ישנו ההיתר לייצג בכלל בתי הדין הצבאיים הפזורים בארץ והוא נחשב כאוטוריטה בתחום זה של המשפט הצבאי, תחום הנסמך על ידע רב הנצבר בעיקר מניסיון רב שנים בטיפול בתיקים בערכאות של בתי הדין צבאיים ובמגוון הרב של סוגי התיקים בהם טיפל עו"ד צבאי שי רודה.

  עורך דין פלילי בתל אביב שי רודה – תחומי התמחות 

  עורך דין שי רודה מתמחה באופן בלעדי במשפט הפלילי, ובעבירות פליליות מובהקות, כגון: עבירות המתה (רצח, הריגה, גרימת מוות ברשלנות), עבירות סמים (שימוש, סחר, יבוא), עבירות מין, עבירות של פגיעה בסדרי המשטר והחברה (המרדה, זנות, משחקים אסורים, הגרלות והימורים), עבירות שוחד, עבירות אלימות (אלימות במשפחה, תקיפה), עבירות של פגיעה ברכוש (גניבה, פריצה, שוד), עבירות צווארון לבן, ייצוג קטינים, וייצוג אסירים בוועדות שליש ועתירות נגד שב"ס.

  כמו כן, עורך דין פלילי בת"א שי רודה הינו עו"ד צבאי בעל אישור בלתי מסוייג לשמש סניגור בבתי הדין הצבאיים, ומתמחה בעבירות צבאיות של חיילים בשירות סדיר, קבע ומילואים בביה"ד צבאי (סמים, עריקות, נשק)  וכו'.

  משרד עורכי דין פלילי בתל אביב

  עורך דין פלילי בתל אביב מטפל בכל התחומים שבמסגרת המשפט הפלילי: עבירות תקיפה, עבירות רכוש, עבירות צווארון לבן, עבירות סמים, עבירות מרמה וזיוף, עבירות מין, עבירות מחשב ועוד. עוד כדאי לדעת שבמשפטים פליליים המדינה היא התובעת (גם אם העבירה בוצעה כלפי אדם אחר או גוף פרטי) ועל כן חשוב במיוחד לשכור את שירותיו של עו"ד פלילי מנוסה ובקיא בתחום הספציפי.

  עבירות מין

  תחום פעילות אחר שעשוי לבלוט אצל עורך דין פלילי בתל אביב הוא עבירות המין. ת"א הינה עיר ליברלית מאוד, וטוב שכך, אולם ישנם מקרים שבהם רוח החופש והמתירנות מנוצלת לרעה, וכמובן שמי שעובר על החוק צריך לתת על כך את הדין. יחד עם זאת במקרים אלה ישנה חשיבות רבה לנסיבות הספציפיות של כל מקרה ומקרה, ועל כן חשוב לשכור את שירותיו של עו"ד שלא רק בקיא בהלכות החוקים הרלוונטיים אלא גם צבר ניסיון מעשי בכל הקשור לייצוג חשודים או נאשמים בביצוע עבירות כמו מעשה מגונה (באדם או בפומבי), בעילה אסורה בהסכמה (של קטינים וקטינות בני 14 עד 16), מעשה סדום או אונס.

  עבירות סמים

  כמו כל עיר גדולה וליברלית באופיה, גם בתל אביב ישנו שימוש נרחב למדי בחומרים המוגדרים כסמים אסורים. חשוב להדגיש כי החוק אינו מבחין בין הסמים השונים וכך דין מריחואנה כדין הרואין. אמנם הנורמה המקובלת היא להקל בענישה כשמדובר בסמים קלים, וכן להבחין בין מקרים של החזקת סם לצורך צריכה עצמית לבין החזקת סם שלא למטרה זו, אולם על-מנת שהפרקטיקה אכן תיושם גם במקרה הספציפי שלכם אם הנכם חשודים/נאשמים בכך, חשוב למצוא עורך דין פלילי בתל אביב בעל ניסיון בייצוג בעבירות סמים.

  עבירות מחשב

  הפיכתו של המחשב לחלק בלתי נפרד מהיומיום – בעקבות מהפכת האינטרנט והכניסה לעידן הסמארטפונים שמהווים למעשה מחשב לכל דבר – הולידה גם לא מעט עבירות מחשב. ביניהן ניתן לציין שימוש במחשב על-מנת לבצע עבירה, חדירה אל מחשב ללא היתר, פגיעה מכוונת ברשת מחשבים או המידע המאוחסן על גבי מחשב כזה או אחר ועוד.

  עוד חשוב לדעת בהקשר זה כי מאחר שמדובר בתחום חדש יחסית שעדיין לא התקבעו בו נורמות ופרקטיקות ישנה חשיבות רבה לנסיבות כל מקרה, ובהתאם חשיבות רבה לאיכותו של אותו עו"ד פלילי בתל אביב שנשכר להגן על החשוד/נאשם.

  עבירות צווארון לבן

  תל אביב משמשת כמוקד עסקי ובעצם מהווה את הבירה הכלכלית של ישראל. בנוסף פועלות בה רשויות שונות (למשל משרדי ממשלה) כך שאך טבעי הוא שאחד מתחומי הפעילות העיקריים של עורך דין פלילי בתל אביב הוא עבירות צווארון לבן.

  בהקשר זה חשוב לציין כי בשנים האחרונות מסתמנת החמרה ביחס אל עברייני צווארון לבן, וזאת מתוך ההבנה כי גם אם עבירות אלה אינן כוללות אלימות פיזית הרי שהן מהוות איום של ממש על החברה בישראל ובפרט כשמדובר באנשי ציבור שסרחו ובשל כך עלול להיווצר כרסום משמעותי באמון שרוחש הציבור הרחב כלפי הרשויות השונות.

  גם העובדה שסכומי הכסף המעורבים בעבירות הצווארון הלבן – ובראשן מתן שוחד, קבלת דבר במרמה, ניצול מידע פנים, זיוף, מעילה, הפרת אמון ועוד – הופכים גבוהים יותר ויותר מדרבנת את מגמת הענישה החמורה יותר. מטבע הדברים אלו הם תיקים מורכבים במיוחד – שכן הכלכלה בימינו הפכה מורכבת במיוחד – ובהתאם רצוי לפנות אל עו"ד פלילי בתל אביב בעל ניסיון בתיקים מעין אלה.

  עבירות תעבורה בתל אביב

  תל אביב הינה עיר סואנת ברוב שעות היממה וברוב ימות השנה, ועל כן מתבצעות בה גם לא מעט עבירות על תקנות התעבורה. במקרים חמורים דוגמת חשד בסיכון חיי אדם במזיד בנתיב תחבורה – שגם בהם ניתן משקל נכבד לנסיבות הספציפיות של כל אירוע – עשוי עורך דין פלילי בתל אביב להוביל לסגירת תיק חקירה מבלי להגיש כתב אישום, או לחילופין אם האדם עומד לדין להוביל להפחתה משמעותית בעונש ואף לזיכוי מלא.

  עורך דין פלילי בתל אביב שי רודה מתמחה במשפט הפלילי באופן מובהק, ועוסק בייצוג חשודים ונאשמים, במגוון עבירות פליליות וכן בייצוג חשודים ונאשמים שהינם אנשים נורמטיביים, ללא עבר פלילי, כגון: אנשי עסקים ובעלי משלח יד חופשי (רו"ח, עו"ד) בעבירות צווארון לבן, הלבנת הון, עבירות מס ומע"מ וכו', בהליך המתוכנן בעיקרו עבור עבריינים.

  יכולות הניתוח הנדרשות של עורך דין פלילי בתל אביב

  כחלק מעבודתו של עו"ד הפלילי מתבקשת יכולת אנליטית גבוהה ובחובה יכולות של השלמת פני התמונה המצטיירת מדבריו של הנאשם/החשוד. כאשר יש לסייג כי נקודת מבטו הסוביקטיבית של החשוד איננה מספיקה ועו"ד פלילי טוב הוא כזה היודע לקחת את הסיפור אותו גולל בפניו הלקוח, להביט על פני הדברים ממעוף הציפור, בשילוב עם הבנה רחבה של החוק הן במאקרו והן בירידה לניואנסים דקים ביותר, והיכולת למולל ולהבין את ההתרחשות בפועל עם הרבה סייגים ובעין חדה ואובייקטיבית.

  עורך דין פלילי בתל אביב הניחן ביכולת לעשות כן ,יוכל לתקף נכונה יותר את התרחשות הדברים לעומקם, וכפועל יוצא של זאת לקבל החלטה מושכלת הניזונה מהבנת התמונה הרחבה בקונטקסט הוליסטי יותר. כך יוכל גם להבין ולפרש דברים שהינם לשלילה ולא תומכים בעדות/סיפור המעשה של הלקוח ולפעול בדרך הנכונה למזעור הבעיה. פערים אלו יכולים להיווצר בשל מצוקה רבה של הלקוח מחד, ומאידך בשל האמוציות והרגש שמתלוות לסיפור המעשה והופכות אותו לסובייקטיבי וטעון בפרשנויות.

  עו"ד פלילי מהעיר תל אביב ידע להבחין ברעשים אלא של סובייקטיביות ,לחקור ולייצר תמונת מצב נכונה ואובייקטיבית שגם אם איננה מפחיתה אלא לעיתים מעצימה את גודל העבירה, היא מייצרת תמונה סדורה ואמיתית של פני המציאות ומאפשרת לקבל החלטות חכמות יותר כיצד לבנות את תיק הראיות, וכיצד להציג את פני הדברים והשתלשלותם בעת הדיונים בבית המשפט.

  משרד עורך דין פלילי בתל אביב – שי רודה

  עו"ד פלילי בתל אביב שי רודה מייצג לקוחות לאורך כל ההליך הפלילי, משלב החשדות והכנה לחקירה במשטרה, ועד שלבי המעצר וניהול משפט. כמו כן, עו"ד פלילי שי רודה מייצג בכל הערכאות המשפטיות, החל מביהמ"ש השלום וביה"ד צבאי, ביהמ"ש המחוזי ועד לביהמ"ש העליון.

  מאז הקמתו של המשרד, מקפיד עורך דין פלילי שי רודה על שירות וטיפול ישיר ובלעדי ללקוחותיו, תוך מתן דגש על ייצוג מקצועי, אישי ודיסקרטי. עו"ד פלילי רודה פועל ללא לאות עד להשגת היעד ומעבר לצד הטכני עורך דין פלילי בתל אביב שי רודה נותן דגש משמעותי על שיח מתמיד עם הלקוח ועל הקשבה ואנושיות המתבקשים בזמנים אלו למצוקה בהם מצוי הלקוח.

  עורך דין פלילי בתל אביב רודה מאמין כי השילוב המנצח בהוצאת הלקוח מן הסבך אליו הגיע דורשת מעטפת כללית הכוללת בחובה ניסיון ידע ומקצועיות הבאים בד בבד עם אנושיות, הקשבה ועידוד בכדי לתת את השירות והייצוג האופטימלי.

  יצירת קשר עם עו"ד פלילי בת"א

  משרד עורך דין פלילי – ממוקם במרכז העצבים של העיר תל אביב, בבניין המשרדים "בית אמות משפט" מרחק הליכה קצר מבית משפט השלום/המחוזי של תל אביב, פרקליטות תל אביב ומשאר מוסדות השלטון.

  עו"ד פלילי בת"א שי רודה זמין 24 שעות ביממה, ומייצג בכל הערכאות ברחבי הארץ.

  במקרים דחופים ניתן ליצור קשר עם עורך דין פלילי שי רודה באמצעות:

  טלפון נייד: 050-2292229
  משרד: 03-6938555

  כתובת: שאול המלך 8, תל אביב

  או באמצעות טופס יצירת קשר בעמודה הימנית של האתר.
  עו"ד פלילי רודה הינו זמין 24 שעות ביממה.

   

  לייעוץ וייצוג מקצועי השאירו פרטים:

   Picture of עורך דין פלילי שי רודה <br> מומחה למשפט פלילי
   עורך דין פלילי שי רודה
   מומחה למשפט פלילי

   כותב המאמר הינו:
   עורך דין פליל שי רודה מומחה בייצוג חשודים ונאשמים בעבירות חמורות ובמשפט פלילי עם ניסיון רחב של מעל ל15 שנים.

   לייעוץ וייצוג צרו קשר חבל על כל רגע ⚖️

   צור קשר >>>
   לייעוץ וייצוג מקצועי חייגו או השאירו פרטים:
   050-2292229

    עוד בקטגוריה
    תחומי התמחות
    עבירות אלימות ותקיפה כוללות בחובן גם עבירות אלימות במשפחה (אלמ"ב) כלפי בן זוג לרבות הידוע בציבור כבן זוג, ילדים והורים.
    עבירות שוד נחשבות לעבירות היותר חמורות בחוק העונשין, והעונש על עבירת השוד הינו מהחמורים שבעונשים.
    עבירות סמים ועבירות סחר בסמים, ובמיוחד עבירות סמים המכונים "סמים קלים" (קנביס [מריחואנה], חשיש), הינו תחום מרכזי בתיקים פליליים כנגד אנשים נורמטיביים.
    עבירות מין (עבירת אונס, מעשה סדום, מעשה מגונה) הינן מהחמורות שבעבירות, והן מחולקות לכמה קטגוריות
    עבירות הימורים הינם כל הסדר שלפיו ניתן לזכות בכסף, שווה כסף או בטובת הנאה, והזכייה תלויה בניחושו של דבר
    עבירת רצח הינה העבירה הכי חמורה שבחוק העונשין, ולכן העונש על מי שהורשע בעבירת רצח הוא מאסר עולם ועונש זה בלבד.
    דילוג לתוכן