עורך דין שי רודה
זמין 24/7
שד' שאול המלך 8, בית אמות משפט, תל-אביב
עורך דין פלילי שי רודה
עורך דין פלילי שי רודה

לייעוץ התקשרו – 050-2292229 או השאירו פרטים:

  עורך דין פלילי בת ים

  תוכן עניינים

  עריכת דין פלילית

  במהלך חיינו סיכוי גבוה שנאלץ להיעזר בשירותיו של עורך דין פלילי. עבירות פליליות נראות כמו דבר שרחוק מחייהם של אזרחים פשוטים, אך רבים מוצאים את עצמם במקרים בהם המשפט הפלילי עומד על סף דלתם והם מרגישים תלושים ולא מבינים. עורך דין פלילי הוא האדם היחיד היכול לעזור במצב כזה. רק עורך דין פלילי המוסמך במקצוע ומומחה לעבירות הפליליות בכללותן יוכל לספק את הייעוץ וההכוונה הנדרשים לאדם מהשורה במקרים כאלו.

  העיר בת ים

  בת ים היא עיר במרכז הארץ, הכלולה בתחומי מחוז תל אביב. בת ים היא אחת העיר הגדולות בישראל מבחינת מספר תושבים – נכון לסוף שנת 2019 מתגוררים בבת ים יותר ממאה שלושים אלף תושבים, מה שממקם אותה במקום ה- 14 בין ערי ישראל מבחינת גודל האוכלוסייה. 

  בבת ים פועל בית משפט שלום, והוא הממונה על ההליכים המשפטיים, פליליים ואזרחיים, של תושבי העיר. כמו כן, שטח השיפוט של בית המשפט השלום בבת ים כולל גם את העיר חולון הסמוכה, בה לא פועל בית משפט. 

  עורך דין פלילי בבת ים

  להלן יוצגו הליכים ותחומים בהם עוסק עו"ד פלילי בבת ים. 

  ייעוץ פלילי בבת ים

  ייעוץ משפטי נאות הוא הדבר החשוב ביותר במצבים בהם אנו מוצאים את עצמנו בהתמודדות עם הדין הפלילי. לאדם מן השורה אין את הידע והמומחיות הנדרשים על מנת להבין את מלוא המורכבות של העבירות הרלוונטיות וההליך הפלילי הצפוי לו. ייעוץ משפטי בעורך דין פלילי הוא הכרחי בכל אחד משלבי החקירה והמשפט. 

  התמודדות עם מערכת החוק ללא ייעוץ שכזה עלולה להוביל לטעויות אותן היה ניתן למנוע, שיובילו בתורן להאשמות ועונשים חמורים בהרבה מהראוי.

  ייעוץ משפטי בחקירה במשטרה בת ים

  הייעוץ המשפטי כבר מהשלבים הראשונים של החקירה הפלילית. חקירה משטרתית בבית ים או בכל עיר אחרת היא סיטואציה מורכבת ומלחיצה, על כך יעידו כל מי שחווה אותה. הלחץ והבלבול בהם שרוי החשוד עלולים לעזור לשוטרים או לחוקרים לחלץ מפיו עדויות והצהרות שאולי יקלו עליהם את החקירה, אך לחלוטין יקשו על החשוד להציג את גרסתו שלו בבית המשפט. 

  משום זאת, ייעוץ פלילי הוא קריטי במיוחד בשלביה הראשונים של החקירה. עורך דין פלילי יוכל להבטיח שהתהליך יבוצע תוך שמירה על הזכויות שלנו ועל האינטרסים המשפטיים שלנו.

  טיפול מוקדם

  על מנת להבטיח את טובתו המשפטית של הלקוח, הכנה לחקירה משטרתית גם היא נדבך חשוב בתחומי העיסוק של עורך דין פלילי. הכנה מקצועית לחקירת משטרה תבטיח שנשאר רגועים, נבין את הטענות אותם נטעון ונזהר בלשוננו על מנת להבטיח את המשך התהליך הפלילי בצורה המיטבית ביותר עבורנו.

  ייצוג נאשמים וחשודים במשפט פלילי בת ים

  במערכת חוק מתוקנת והוגנת לכל חשוד או נאשם יש זכות לייצוג משפטי מקצועי. עורך דין פלילי מוסמך הוא הכתובת היחידה לייצוג שכזה. בניית ההגנה המשפטית הוא הליך מורכב הדורש היכרות מעמיקה עם החוק ועם פרטי האירוע המדובר, על מנת להבטיח את ההגנה המיטבית ביותר עבור הלקוח. אף אדם לא צריך לעמוד לבדו אל מול כתב אישום ומערכת המשפט.

  ערעור משפטי

  ההליך המשפטי כביכול נגמר כאשר אדם הורשע ונגזר עונשו. אך בחוק הפלילי נקבע כי זכותו של אותו אדם לערער על החלטת בית המשפט ולזכות למשפט חוזר, או לדיון נוסף בעניינו. על מנת שהערעור יוביל לתוצאות להם אנו מקווים, ולא חלילה להחמרת העונש, הגשת הערעור חייבת להעשות על ידי עורך דין פלילי מומחה לכך שיוכל לטעון בעד המערער בצורה המקצועית ביותר.

  תחומי התמחות של עורך דין פלילי בבת ים

  עורך דין פלילי הפועל בבת ים צריך להתמחות בסוגים רבים של עבירות פליליות. בת ים היא עיר מגוונת וגדולה, וכך גם טווח העבירות הפליליות הנידונות בין כותלי בית המשפט בעיר. נציג עבורכם מספר דוגמאות לסוגי עבירות פליליות, אשר מהוות חלק מתחומי העניין של עו"ד פלילי בבת ים: 

  • עבירות סמיםעבירות סמים הם תחום מורכב מבחינה פלילית. כל עבירה בתחום זה יכולה להתפרש אחרת, ודרגת החומרה שלה יכול לטפס במפתיע לפי גחמות של חוקרים ושופטים. עורך דין פלילי המתמחה בעבירות סמים ידאג כי חומרת ההאשמות יופחתו משמעותית.
  • עבירות אלימות במשפחהבימינו גם אנשים נורמטיביים לחלוטין יכולים למצוע את עצמם מתמודדים עם ההאשמות קשות בתחום האלימות במשפחה. עצם החשד בעבירות אלה יכול לטרוף את דעתו של אדם. על כן חשוב להסתמך על שירותיו של עורך דין פלילי בבת ים שישמור על שיקול הדעת המשפטי.
  • עבירות מין ואונסעבירות מין הן תחום סבוך ומורכב, בו פרשנות אישית של אירוע מסוים יכול להביא אדם נורמטיבי ושומר חוק להתמודד עם אישומים קשים מנשוא. אסור לשאת בעול הזה לבד. עורך דין פלילי הוא היחיד שיוכל לעזור למצוא כל ראייה ועדות שתתמוך בגרסת הלקוח, ויציג את ההגנה הטובה ביותר עבור אותו מקרה.

  עורך דין פלילי בבת ים הוא הכתובת הנכונה בכל מקרה בו מעורב החוק הפלילי, בין אם זה חקירה, משפט שימוע, ערעור או ייצוג משפטי, בכל סוג של עבירה פלילית באשר היא.

  יצירת קשר עם עורך דין פלילי בבת ים – עו"ד פלילי שי רודה

  עורך דין פלילי שי רודה זמין 24 שעות ביממה, ומייצג בכל הערכאות ברחבי הארץ. ניתן ליצור קשר עם עו"ד פלילי שי רודה באמצעות:

  לייעוץ וייצוג מקצועי השאירו פרטים:

   Picture of עורך דין פלילי שי רודה <br> מומחה למשפט פלילי
   עורך דין פלילי שי רודה
   מומחה למשפט פלילי

   כותב המאמר הינו:
   עורך דין פליל שי רודה מומחה בייצוג חשודים ונאשמים בעבירות חמורות ובמשפט פלילי עם ניסיון רחב של מעל ל15 שנים.

   לייעוץ וייצוג צרו קשר חבל על כל רגע ⚖️

   צור קשר >>>
   לייעוץ וייצוג מקצועי חייגו או השאירו פרטים:
   050-2292229

    עוד בקטגוריה
    תחומי התמחות
    עבירות אלימות ותקיפה כוללות בחובן גם עבירות אלימות במשפחה (אלמ"ב) כלפי בן זוג לרבות הידוע בציבור כבן זוג, ילדים והורים.
    עבירות שוד נחשבות לעבירות היותר חמורות בחוק העונשין, והעונש על עבירת השוד הינו מהחמורים שבעונשים.
    עבירות סמים ועבירות סחר בסמים, ובמיוחד עבירות סמים המכונים "סמים קלים" (קנביס [מריחואנה], חשיש), הינו תחום מרכזי בתיקים פליליים כנגד אנשים נורמטיביים.
    עבירות מין (עבירת אונס, מעשה סדום, מעשה מגונה) הינן מהחמורות שבעבירות, והן מחולקות לכמה קטגוריות
    עבירות הימורים הינם כל הסדר שלפיו ניתן לזכות בכסף, שווה כסף או בטובת הנאה, והזכייה תלויה בניחושו של דבר
    עבירת רצח הינה העבירה הכי חמורה שבחוק העונשין, ולכן העונש על מי שהורשע בעבירת רצח הוא מאסר עולם ועונש זה בלבד.
    דילוג לתוכן