עורך דין שי רודה
זמין 24/7
שד' שאול המלך 8, בית אמות משפט, תל-אביב
עורך דין פלילי שי רודה
עורך דין פלילי שי רודה

לייעוץ התקשרו – 050-2292229 או השאירו פרטים:

  עורך דין פלילי בפתח תקווה

  תוכן עניינים

  עורך דין פלילי בפתח תקווה או בכל עיר אחרת בארץ, עוסק בהליכים פליליים שנפתחים כנגד נאשם במגוון רחב של עבירות פליליות, כפי שיבואר להלן.

  מהו עורך דין פלילי?

  עורך דין פלילי הוא אדם שמקצועו הוא עיסוק בפניו השונים של החוק הפלילי בישראל. החוק הפלילי בישראל הוא מסמך רחב היקף באופן חריג, ועל מנת להבין את מלוא משמעויותיו נדרש עורך דין פלילי ללימודי תואר במשפטים, התמחות מקצועית וכמובן מעבר של בחינת הכניסה ללשכת עורכי הדין בישראל. ללא שלב משלב אלה לא יוכל לאדם לטעון לעיסוק בעריכת דין פלילית. עורך דין פלילי בפתח תקווה זמין על מנת להעניק ללקוחותיו יעוץ משפטי, ייצוג בחקירות ובמשפט ואת כל הצרכים המשפטיים בכללותם.

  פתח תקווה

  פתח תקווה, המכונה גם "אם המושבות", היא עיר במחוז המרכז. פתח תקווה היא העיר החמישית בגודל אוכלוסייתה בישראל, ובסוף שנת 2019 עמד מניין תושביה על כ -248,000 איש ואישה. העיר ידועה במעמדה ההיסטורי כאחת מהמושבות הראשונות שהוקמו במהלך גל העלייה שנודע מאוחר יותר כעלייה הראשונה, והייתה למעשה המושבה הראשונה שהוקמה במרכז הארץ. בפתח תקווה פועל בית משפט השלום, שמשרת את תושבי העיר. 

  תחומי העיסוק של עורך דין פלילי בפתח תקווה

  ייעוץ משפטי בפתח תקווה

  השירות הבסיסי ביותר שמעניק עורך דין פלילי בפתח תקווה הוא הייעוץ המשפטי. אדם מן השורה שאינו מעורב בפלילים באופן תדיר לא מכיר את כל דקויותיו של המשפט הפלילי ואת הדרישות שהוא מעמיד בפניו. עורך דין פלילי בפתח תקווה יכווין וינחה את הלקוח בכל משעולי המישור הפלילי. ללא ייעוץ שכזה עלול אדם למצוא את עצמו עומד מול אישומים והליכים פליליים שהוא כלל לא מבין. תהליך הייעוץ הכרחי לכל אורך התהליך הפלילי מהחקירה המשטרתית ועד סגירת התיק.

  ייעוץ בחקירת משטרה

  חקירה משטרתית, כאשר אתה עומד במרכזה, היא תהליך מורכב וקשה מבחינה פסיכולוגית ותודעתית. חשודים רבים מרגישים שהם צריכים לשרת את החוקרים המשטרתיים ולא את האינטרסים שלהם עצמם, רק משום הפחד מסמכות ששולט בהם. על כן, ייעוץ בחקירה משטרתית בפתח תקווה הוא קריטי במיוחד, כבר משלב ההכנה לחקירה. עורך דין פלילי יוכל לבנות את ההגנה המשפטית של הלקוח כבר משלב מוקדם זה, להנחות אותו במה ראוי ומה לא ראוי לספר ובאילו עמדות לנקוט. ללא ייעוץ מתאים חשודים רבים משחררים הצהרות שאינן עומדות בקנה אחד עם האינטרסים המשפטיים שלהם, ובשלבים מאוחרים יותר של ההליך הפלילי מרגישים מחויבים להן.

  ייצוג במשפט הפלילי בפתח תקווה

  ייצוג משפטי נאות הוא מזכויות היסוד של נאשם, ועמודי התווך של מערכת משפטית הוגנת. עורך דין פלילי בפתח תקווה יוכל לספק ללקוח את הייצוג המשפטי המלא והמקיף ביותר. בניית ההגנה בהתאם לאירוע המדובר, בחירה מושכלת בין אסטרטגיות משפטיות שונות וייצוג פיזי בבית המשפט הם מיומנויות הדורשות מומחיות, ידע וניסיון. רק עורך דין פלילי יוכל לספק את כל אלו ועוד ללקוח שלא מוצא את ידיו ורגליו בהליך הפלילי הזר לו כל כך. שמירה מקיפה על האינטרסים המשפטיים של הלקוח, ושמירה הדוקה אף יותר על זכויותיו של הלקוח, הם הדברים העומדים בראש סדר העדיפויות של עורך דין פלילי.

  ערעור משפטי

  ערעור על החלטת בית המשפט הוא זכות יסוד בסיסית במדינת חוק מתוקנת. אך גם אם ערעור הוא זכות השמורה לכל אדם, היכולת לעשות כן היא נחלתו הבלעדית של עורך דין פלילי. רק עורך דין פלילי יוכל לבנות את הערעור בצורה שתטיב עם הלקוח ותבטיח את התוצאה החיוביות ביותר עבורו. ערעור שנעשה בצורה קלוקלת יוכל להביא לתוצאות הרסניות, כמו החמרה בעונש הנגזר.

  תחומי התמחות של עורך דין פלילי בפתח תקווה

  על מנת לכסות את מגוון הצרכים המשפטיים של לקוחות שונים, עורך דין פלילי מתמחה באספקטים שונים של החוק והמשפט הפלילי. תחומי ההתמחות של עורך דין פלילי בפתח תקווה כוללים עבירות פליליות שונות ודרכים שונות להתמודד עם האישומים הנוגעים להן.

  סוגי עבירות פליליות לדוגמא

  • עבירות סמיםעבירות סמים הן עולם ומלואו מבחינה פלילית. טווח החומרה וסוגי העבירות השונות הכלולות בתחום זה הוא רב במיוחד. מכיוון שכך, כל תיק פלילי הנפתח בנוגע לעבירות סמים מסוגל לתפוח לממדים לא פרופורציונלים באבחת עט של חוקר משטרה. על מנת להתמודד עם תחום סבוך זה, נדרשת מעורבות של עורך דין פלילי כבר מהרגע הראשון של החקירה. עבירות סמים רבות שהיו עלולות להגיע לכדי כתב דין חמור נסגרו כבר בשלב החקירה בשל מעורבות זריזה ערנית של עורך דין פלילי.
  • עבירות אונס ומיןעבירות מין הן הרבה פעמים פרשנות אישית וסובייקטיבית לאירוע מסוים. לנאשם בעבירות אלה נדיר שיתנן מקום ראוי להציג את גרסתו באקלים החברתי הנוכחי. על מנת להבטיח את הצגת נקודת המבט של החשוד בצורה המיטבית, ייצוג של עורך דין פלילי נחוץ לכל אורך התהליך.
  • עבירות אלימות במשפחהעצם החשד המוטל באדם בעבירות כמו אלימות במשפחה הוא מעמסה נפשית קשה מנשוא. על מנת להבטיח התמודדות תקנית ונקייה מסערת רגשות, ייעוץ בעורך דין פלילי נחוץ על אחת כמה וכמה. 

  עורך דין פלילי בפתח תקווה הוא המענה לכל צורך משפטי ופלילי, והוא הכתובת הנכונה בכל מצב ובכל אירוע שמערב את מערכת אכיפת החוק.

  יצירת קשר עם עורך דין פלילי בפתח תקווה – עו"ד פלילי שי רודה

  עורך דין פלילי שי רודה זמין 24 שעות ביממה, ומייצג בכל הערכאות ברחבי הארץ. ניתן ליצור קשר עם עו"ד פלילי שי רודה באמצעות:

  לייעוץ וייצוג מקצועי השאירו פרטים:

   עורך דין פלילי שי רודה <br> מומחה למשפט פלילי
   עורך דין פלילי שי רודה
   מומחה למשפט פלילי

   כותב המאמר הינו:
   עורך דין פליל שי רודה מומחה בייצוג חשודים ונאשמים בעבירות חמורות ובמשפט פלילי עם ניסיון רחב של מעל ל15 שנים.

   לייעוץ וייצוג צרו קשר חבל על כל רגע ⚖️

   צור קשר >>>
   לייעוץ וייצוג מקצועי חייגו או השאירו פרטים:
   050-2292229

    עוד בקטגוריה
    תחומי התמחות
    עבירות אלימות ותקיפה כוללות בחובן גם עבירות אלימות במשפחה (אלמ"ב) כלפי בן זוג לרבות הידוע בציבור כבן זוג, ילדים והורים.
    עבירות שוד נחשבות לעבירות היותר חמורות בחוק העונשין, והעונש על עבירת השוד הינו מהחמורים שבעונשים.
    עבירות סמים ועבירות סחר בסמים, ובמיוחד עבירות סמים המכונים "סמים קלים" (קנביס [מריחואנה], חשיש), הינו תחום מרכזי בתיקים פליליים כנגד אנשים נורמטיביים.
    עבירות מין (עבירת אונס, מעשה סדום, מעשה מגונה) הינן מהחמורות שבעבירות, והן מחולקות לכמה קטגוריות
    עבירות הימורים הינם כל הסדר שלפיו ניתן לזכות בכסף, שווה כסף או בטובת הנאה, והזכייה תלויה בניחושו של דבר
    עבירת רצח הינה העבירה הכי חמורה שבחוק העונשין, ולכן העונש על מי שהורשע בעבירת רצח הוא מאסר עולם ועונש זה בלבד.
    דילוג לתוכן