עורך דין שי רודה
זמין 24/7
שד' שאול המלך 8, בית אמות משפט, תל-אביב
עורך דין פלילי שי רודה
עורך דין פלילי שי רודה

לייעוץ התקשרו – 050-2292229 או השאירו פרטים:

  עורך דין פלילי ברמת גן

  תוכן עניינים

  מהו עורך דין פלילי?

  עורך דין פלילי הוא אדם המורשה לעסוק בדין הפלילי בישראל. הכשרתו של עורך דין פלילי כוללת לימודי משפטים, התמחות וקבלה ללשכת עורכי הדין, וכמובן גם ניסיון בתחום המשפט הפלילי. 

  עבירות פליליות הן דבר שאמנם נראה לנו רחוק מחייו של אדם נורמטיבי, אך המציאות מוכיחה כי גם אנשים מהשורה יאלצו במוקדם או במאוחר להתמודד עם מערכת החוק ושדות בעבירות פליליות. עורך דין פלילי ברמת גן הוא המענה המדויק למצבים כאלה. ייעוץ והכוונה, ייצוג משפטי ובניית הגנה הם עיסוקים המצריכים ניסיון ומומחיות, כאשר עו"ד פלילי ברמת גן הוא היחיד שיכול לספק זאת.

  רמת גן

  רמת גן היא עיר גדולה במרכז הארץ. העיר ממוקמת בתחומו של מחוז תל אביב, והיא אחת הערים המרכזיות בו. רמת גן היא אחת הערים המאוכלסות בישראל – נכון לסוף שנת 2019 מתגוררים בה יותר ממאה שישים ושלוש אלף תושבים, מה שממקם אותה במקום ה- 11 מבחינת גודל האוכלוסייה מבין ערי ישראל. 

  העיר מפורסמת בשל מוסדות רבים הפועלים בתחומיה, כמו הספארי, בורסת היהלומים, אוניברסיטת בר אילן איצטדיון רמת גן.

  עורך דין פלילי ברמת גן

  להלן יוצגו שירותים שונים שמעניק עו"ד פלילי ברמת גן:

  ייעוץ משפטי ברמת גן

  אחד התחומים החשובים ביותר בהם מתעסק עורך דין פלילי ברמת גן הוא ייעוץ משפטי ללקוחות. אדם מהשורה אינו בקיא בתהליכי המשפט הפלילי ובכל סעיפיו של החוק הפלילי. עורך דין פלילי מקצועי הוא משענו של אדם כאשר הוא נחשד בעבירה פלילית. 

  הכוונה מקצועית תספק ללקוח את כל המידע ותבטיח כי הוא מקבל את ההחלטות הטובות ביותר בתחום הפלילי. התמודדות עם ההליך הפלילי ללא הייעוץ המתאים עלולה להוביל לתוצאות חמורות, שבתורן יובילו להרס אפשרי של חייו של אדם.

  ייעוץ משפטי בחקירה משטרתית

  עורך דין פלילי ברמת גן יספק את הייעוץ המשפטי כבר מהשלבים הראשוניים ביותר של חקירת האירוע המדובר. חקירה משטרתית ברמת גן או בכל עיר אחרת היא מאורע מלחיץ ומבלבל, על כך יסכימו כל מי שזכה בתענוג המפוקפק. 

  השוטרים והחוקרים ינצלו את המצוקה בה שרוי החשוד ויובילו אותו להתנהל בצורה שתשפיע עליו לרעה בהמשך התהליך המשפטי. החשוד עלול להצהיר הצהרות שלאחר מכן ירגיש שהוא מחויב להן, ושלא עולות בקנה אחד עם ההגנה המשפטית בה יבחר.

  עורך דין פלילי יכין את החשוד לחקירה בצורה הטובה ביותר, וידאג כי האינטרסים והזכויות של הלקוח נשמרות. רק כך יוכל הלקוח להבטיח שהמשך התהליך יתבצע בצורה שתיטיב איתו ביותר. משום כך, ייעוץ משפטי הוא קריטי במיוחד בשלבים הראשונים של החקירה. מערכת המשפט נוטה להעניק משקל רב יותר לגילויים ודברים שנאמרו בסמוך למועד האירוע.

  ייצוג משפטי ברמת גן

  ייצוג משפטי הוא הדרך של הלקוח להציג את קו ההגנה שלו בצורה המקצועית ביותר. ייצוג כזה הוא הכרחי בכל אחד מהשלבים של ההליך המשפטי – שימוע, משפט וערעור. המומחיות והניסיון שמביא עמו עורך דין פלילי מוסמך הן הייצוג הטוב ביותר שאדם יוכל לבקש לעצמו עבור האשמה בביצוע עבירה פלילית. לכל אדם עומדת הזכות לייצוג משפטי ראוי, ועורך דין פלילי מנוסה הוא חוד החנית של הייצוג המשפטי!

  ערעור משפטי

  ערעור הוא זכות יסוד במערכת המשפט של מדינה דמוקרטית. לכל אדם עומדת הזכות להצהיר כי בית המשפט לא עשה עמו צדק ולערער על תוצאות ההליך. אמנם הזכות עומדת לכל אדם, אך המומחיות והידע הדרושים על מנת לעשות זאת הם נחלתו הבלעדית של עורך דין פלילי ברמת גן או בכל עיר אחרת. 

  עורך דין פלילי הוא היחיד שמבצע את תהליך הערעור בצורה שתוביל לתוצאות הרצויות עבור הלקוח. ערעור שלא נעשה בצורה הטובה ביותר עלול להוביל להחמרה בעונש.

  תחומי מומחיות של עורך דין פלילי ברמת גן

  העבירות הפליליות בחוק הישראלי הן רבות ומגוונות. עורך דין פלילי מקצועי מנווט את דרכו בין סעיפי החוק השונים ומחזיק באמתחתו את המומחיות הדרושה בעבירות שונות בסוגן ובחומרתן. נציג עבורכם מספר עבירות פליליות לדוגמא, שהן חלק מתחום עיסוקו של עו"ד פלילי:

  • עבירות סמיםעבירות סמים הן תחום סבוך במיוחד. הזמינות והתפוצה של סוגי הסמים השונים מבטיחות כי אנשים נורמליים לחלוטין עלולים להיות מואשמים בעבירות מסוג זה. עבירות סמים שהן למעשה טווח רחב של עבירות, המשתנות בחומרה ובעונש שמלווה אליהן. עורך דין פלילי יוכל לבנות את קו ההגנה האידיאלי שיפחית את חומרת ההאשמות ובמקרים רבים יסגור את התיק בשלבים מוקדמים.
  • עבירות מיןבאקלים הפוליטי והחברתי הנוכחי, אנשים רגילים לגמרי יכולים להיות מואשמים בעבירות חמורות כמו עבירות מין. אירועים שנתונים לפרשנות סובייקטיבית לחלוטין יכולים לחרוץ את גורלו של אדם ולהרוס את חייו הלכה למעשה. עורך דין פלילי יוכל להבטיח כי גרסת הלקוח תוצג בצורה הטובה ביותר, וקו ההגנה יבנה באופן מקצועי ונכון.
  • עבירות אלימות במשפחהעצם החשד בעבירות מסוג זה יכול להוציא אדם מדעתו. על מנת ששיקול הדעת המקצועי יהיה המדויק והנכון ביותר, עורך דין פלילי יספק את התמיכה והייעוץ הפלילי הטובים ביותר בתחום רגיש כמו זה.

  עורך דין פלילי ברמת גן היחיד שיוכל לספק את צרכיו המשפטיים של הלקוח, לכל אורך השלבים של ההליך הפלילי. זכור – אל תעמוד לבד במאבקך המשפטי, פנייה מוקדמת ככל האפשר תגדיל את סיכויי הצלחתך.

  יצירת קשר עם עורך דין פלילי ברמת גן – עו"ד פלילי שי רודה

  עורך דין פלילי שי רודה זמין 24 שעות ביממה, ומייצג בכל הערכאות ברחבי הארץ. ניתן ליצור קשר עם עו"ד פלילי שי רודה באמצעות:

  לייעוץ וייצוג מקצועי השאירו פרטים:

   Picture of עורך דין פלילי שי רודה <br> מומחה למשפט פלילי
   עורך דין פלילי שי רודה
   מומחה למשפט פלילי

   כותב המאמר הינו:
   עורך דין פליל שי רודה מומחה בייצוג חשודים ונאשמים בעבירות חמורות ובמשפט פלילי עם ניסיון רחב של מעל ל15 שנים.

   לייעוץ וייצוג צרו קשר חבל על כל רגע ⚖️

   צור קשר >>>
   לייעוץ וייצוג מקצועי חייגו או השאירו פרטים:
   050-2292229

    עוד בקטגוריה
    תחומי התמחות
    עבירות אלימות ותקיפה כוללות בחובן גם עבירות אלימות במשפחה (אלמ"ב) כלפי בן זוג לרבות הידוע בציבור כבן זוג, ילדים והורים.
    עבירות שוד נחשבות לעבירות היותר חמורות בחוק העונשין, והעונש על עבירת השוד הינו מהחמורים שבעונשים.
    עבירות סמים ועבירות סחר בסמים, ובמיוחד עבירות סמים המכונים "סמים קלים" (קנביס [מריחואנה], חשיש), הינו תחום מרכזי בתיקים פליליים כנגד אנשים נורמטיביים.
    עבירות מין (עבירת אונס, מעשה סדום, מעשה מגונה) הינן מהחמורות שבעבירות, והן מחולקות לכמה קטגוריות
    עבירות הימורים הינם כל הסדר שלפיו ניתן לזכות בכסף, שווה כסף או בטובת הנאה, והזכייה תלויה בניחושו של דבר
    עבירת רצח הינה העבירה הכי חמורה שבחוק העונשין, ולכן העונש על מי שהורשע בעבירת רצח הוא מאסר עולם ועונש זה בלבד.
    דילוג לתוכן