עורך דין שי רודה
זמין 24/7
שד' שאול המלך 8, בית אמות משפט, תל-אביב
עורך דין פלילי שי רודה
עורך דין פלילי שי רודה

לייעוץ התקשרו – 050-2292229 או השאירו פרטים:

  עורך דין פלילי רחובות

  תוכן עניינים

  עורך דין פלילי רחובות

  החוק הפלילי במדינת ישראל הוא רחב היקף מאוד, וכולל עבירות כמעט רבות מספור. גם אדם החיי חיים נורמטיביים לחלוטין יתקל במוקדם או במאוחר בהליך הדין הפלילי, בצדק או שלא בצדק. עורך דין פלילי הוא האדם לפנות אליו במקרה שכזה. עורך דין פלילי, המוסמך ומתמחה בעבירות פליליות על סוגיהן השונים, הוא היחיד שיוכל לסייע ללקוח בכל אחד מהאספקטים של ההליך הפלילי, לספק ייעוץ, הכוונה ותמיכה, ולהעניק ללקוח את התחושה שיש מי שהאינטרסים שלו הם אלה שעומדים מול עיניו.

  העיר רחובות

  העיר רחובות היא עיר השוכנת בדרום מישור החוף, ונכללת בתחומו של מחוז מרכז. ברחובות מתגוררים נכון לסוף שנת 2019 יותר ממאה ארבעים ושלוש אלף תושבים, מה שמציב אותה במקום השלושה עשר בגודל אוכלוסייה מבין ערי ישראל. 

  העיר ידועה במוסדות המדעיים החשובים בתחומה: מכון וויצמן והפקולטה לחקלאות. בעיר פועל בית משפט השלום, ומשום שהעיר שוכנת במחוז מרכז בית המשפט המחוזי שמשרת את תושבי העיר הוא בית המשפט המחוזי הממוקם בלוד הסמוכה.

  עורך דין פלילי ברחובות

  נציג לפניכם מספר מתחומי העיסוק של עו"ד פלילי ברחובות:

  ייעוץ פלילי ברחובות

  חלק עיקרי ומהותי מעבודתו של עורך דין פלילי ברחובות הוא הייעוץ אותו הוא מספק ללקוח. אזרח נורמטיבי ברוב מוחלט של המקרים אינו בקיא בדקויות החוק הפלילי וההליך המשפטי הנלווה אליו, ואינו מסוגל לקבל את ההחלטות המשפטיות הטובות ביותר. 

  עורך דין פלילי רחובות מספק את הידע והמומחיות הנחוצות ללקוח הנקלע לסיטואציות מורכבות, המשרות עליו לחץ ובלבול. על כן, ייעוץ משפטי פלילי הוא מפי עורך דין פלילי הוא הכרחי לכל אורך החקירה והמשפט.

  ייעוץ בחקירה משטרתית ברחובות

  הייעוץ המשפטי הנכון הוא קריטי כבר מראשית חקירה המשטרתית ברחובות של הלקוח. חקירה כזו היא אירוע מורכב ומלחיץ, על כך יעיד כל מי שזכה בכבוד המפוקפק. במהלך חקירה השוטרים יכולים לנצל את הבלבול והלחץ של הנחקר ולחלץ ממנו הצהרות שאחר כך ירגיש כי הוא מחויב אליהן. מערכת המשפט נותנת מקום מרכזי למילות החשוד הראשונות, ולכן חשוב להיוועץ ולהיעזר בשירותי עו"ד פלילי רחובות לכל אורך ההליך. 

  על מנת למנוע מצבים כאלה, חשוב להסתמך על שירותיו של עורך דין פלילי כבר משלב ההכנה לחקירה. עורך דין פלילי יספק את ההכוונה הנכונה ביותר, יבהיר מה כדאי להגיד בחקירה ומה לא ובאופן רחב יותר ירגיע את הלקוח ויספק לו את שלוות הנפש הדרושה להתמודדות עם חקירה משטרתית. אסור לוותר על ייעוץ משפטי כבר מהשלב הראשון.

  ייצוג משפטי ברחובות

  החיכוך והמגע עם מערכת החוק הם תהליך ארוך ומתיש. אדם נורמטיבי לא מחזיק את הידע והניסיון לביצוע התהליך בשלמותו. על מנת להבטיח את ביצוע התהליך על הצד הטוב ביותר, ייצוג משפטי של עורך דין פלילי ברחובות בדבר העבירה הפלילית אותה הוא חשוד שביצע – הוא אינו מותרות, אלא הכרח.

  רק עורך דין פלילי המתמחה בעבירות הפליליות השונות יוכל לבנות את קו ההגנה הנכון ביותר עבור הלקוח ולהפנות את עיני מערכת המשפט לראיות וטענות התומכות בגרסתו. בניית הגנה משפטית הוא היא משימה מורכבת מאוד הדורשת היכרות מעמיקה עם הדין הפלילי ועם אופן התנהלות בתי המשפט. עורך דין פלילי הוא היחיד שיוכל לבנות את ההגנה המשפטית ולהציג אותה בצורה שתטיב ביותר עם הלקוח. 

  ערעור משפטי ברחובות

  לכל אדם בישראל עומדת הזכות לערער על החלטות בית המשפט ולדרוש דיון חוזר בעניינו. אמנם לכל אדם עומדת הזכות לעשות זאת, אך המומחיות לעשות זאת היא נחלתו של עורך דין פלילי. בניית הערעור והפנייה לבית המשפט בצורה המיטבית היא תהליך מורכב. ערעור שלא יבוצע כהלכה עלול להביא לתוצאות חמורות, כמו לדוגמא החמרת העונש. עורך דין פלילי יוכל להבטיח ללקוח שהערעור יביא לתוצאות הרצויות לא, ולא יהיה בעוכריו.

  תחומי התמחות של עורך דין פלילי ברחובות

  עורך דין פלילי מתמחה למעשה בטווח רחב של סוגי עבירות פליליות. בית המשפט השלום ברחובות עוסק במגוון עבירות פליליות, ועורך דין פלילי מספק את ההגנה המשפטית הנכונה לכל אחת ואחת מהן. נציג עבורכם מספר סוגי עבירות שמהוות נדבך בתחום עיסוק של עורך הדין הפלילי:

  עבירות סמיםעבירות סמים הן תחום פלילי מורכב. התפוצה הרחבה של במים מסוגים שונים מעמידה כמעט כל אדם בסכנה לאישומים פליליים. טווח החומרה של עבירות סמים הוא רחב מאוד, ונע בין החזקה של כמות קטנה של סמים קלים לסחר רחב היקף. עורך דין פלילי יספק את ההכוונה והתקדימים הרלוונטים ללקוח וידאג שהתיק הנדון לא יהרוס את חייו של הלקוח!

  עבירות אלימות במשפחהבאקלים החברתי הנוכחי גם אנשים נורמטיביים לחלוטין יכולים למצוא את עצמם מול אישומים חמורים של אלימות במשפחה. עצם החשד בעבירות כאלה יכול להעביר אדם על דעתו! במצבים כאלה עורך דין פלילי יוכל להיות פה עבור הלקוח ואוזן קשבת לקשייו. 

  עבירות מיןעבירות פליליות רבות בתחום עבירות המיןהן תוצאות של שיפוט סובייקטיבי על אירוע מסוים. עורך דין פלילי ברחובות יוכל להציג את גרסת הלקוח לאירועים בצורה הטובה ביותר, שתתישב עם האמת ועם האינטרס של הלקוח, הנתון במסיטואציה קשה מנשוא.

  עורך דין פלילי ברחובות הוא הכתובת הנכונה והיחידה לכל התמודדות עם מערכת החוק – משלביה הראשונים של החקירה ועד לייצוג בדיוני בית המשפט.  

  יצירת קשר עם עורך דין פלילי ברחובות – עו"ד פלילי שי רודה

  עורך דין פלילי שי רודה זמין 24 שעות ביממה, ומייצג בכל הערכאות ברחבי הארץ. ניתן ליצור קשר עם עו"ד פלילי שי רודה באמצעות:

  לייעוץ וייצוג מקצועי השאירו פרטים:

   עורך דין פלילי שי רודה <br> מומחה למשפט פלילי
   עורך דין פלילי שי רודה
   מומחה למשפט פלילי

   כותב המאמר הינו:
   עורך דין פליל שי רודה מומחה בייצוג חשודים ונאשמים בעבירות חמורות ובמשפט פלילי עם ניסיון רחב של מעל ל15 שנים.

   לייעוץ וייצוג צרו קשר חבל על כל רגע ⚖️

   צור קשר >>>
   לייעוץ וייצוג מקצועי חייגו או השאירו פרטים:
   050-2292229

    עוד בקטגוריה
    תחומי התמחות
    עבירות אלימות ותקיפה כוללות בחובן גם עבירות אלימות במשפחה (אלמ"ב) כלפי בן זוג לרבות הידוע בציבור כבן זוג, ילדים והורים.
    עבירות שוד נחשבות לעבירות היותר חמורות בחוק העונשין, והעונש על עבירת השוד הינו מהחמורים שבעונשים.
    עבירות סמים ועבירות סחר בסמים, ובמיוחד עבירות סמים המכונים "סמים קלים" (קנביס [מריחואנה], חשיש), הינו תחום מרכזי בתיקים פליליים כנגד אנשים נורמטיביים.
    עבירות מין (עבירת אונס, מעשה סדום, מעשה מגונה) הינן מהחמורות שבעבירות, והן מחולקות לכמה קטגוריות
    עבירות הימורים הינם כל הסדר שלפיו ניתן לזכות בכסף, שווה כסף או בטובת הנאה, והזכייה תלויה בניחושו של דבר
    עבירת רצח הינה העבירה הכי חמורה שבחוק העונשין, ולכן העונש על מי שהורשע בעבירת רצח הוא מאסר עולם ועונש זה בלבד.
    דילוג לתוכן