עורך דין שי רודה
זמין 24/7
שד' שאול המלך 8, בית אמות משפט, תל-אביב
עורך דין פלילי שי רודה
עורך דין פלילי שי רודה

לייעוץ התקשרו – 050-2292229 או השאירו פרטים:

  עורך דין פלילי בראשון לציון

  תוכן עניינים

  משמעות המקצוע עורך דין פלילי

  עורך דין פלילי הוא אחד המקצועות החשובים ורבי המשמעות בחברה המודרנית בה אנו חיים. חוק פלילי מסודר ומקובל על פלגי החברה השונים הוא אחד מסימני ההיכר המרכזיים לחברה מתורבתת, שבה לפגיעה בזולת קיימות השלכות ומניעתה של פגיעה כזו היא מהמטרות העיקריות של החברים בה.

  על כן, עיסוק מקצועי בחוק הפלילי ומשמעויותיו על ידי עורך דין פלילי המוסמך לכך מהווה אבן בניין מרכזית ביצירת חברה ומדינה מאורגנת כהלכה. עורכי דין בישראל מחוייבים בתואר משפטי מוכר מאוניברסיטה או מכללה מוכרת, התמחות באחד מהמוסדות המשפטיים והצלחה בבחינת הכניסה ללשכת עורכי הדין.

  ראשון לציון

  ראשון לציון היא הרביעית בגודל אוכלוסייתה בישראל, ומניין תושביה מגיע לכדי למעלה ממאתיים חמישים אלף. העיר ממוקמת במישור החוף הדרומי. בעיר פועל בית משפט השלום עירוני. תחת אחריות בית משפט השלום בראשון לציון רוב הליכי המשפט הפליליים והאזרחיים של תושבי העיר. מתוקף מעמדה של ראשון לציון כעיר הרביעית בגודלה במדינה, כך גם בית המשפט הפועל בה עוסק מדי יום בעשרות ואף מאות תיקים ופניות.

  תחומי העיסוק של עורך דין פלילי בראשון לציון

  ייעוץ משפטי בראשון לציון

  ייעוץ משפטי ראוי ומקצועי הוא אחד מתחומי העיסוק החשובים ביותר של עורך דין פלילי בראשון לציון. סבך החוקים, התקנות והפקודות שקיימים בחוק הפלילי בישראל מקשה פעמים רבות על העומדים בפניהם למצוא את הידיים והרגליים. משום כך ייעוץ מקצועי של עורך דין פלילי בראשון לציון מסייע להבין את טיב העבירות הפליליות, מה דורש החוק מהמתייעץ ומה הוא המהלך המשפטי הראוי לסיטואציה המדוברת. ויתור על ייעוץ משפטי נכון הוא מתכון בטוח להחמרה בענישה ופתח למעשים שיובילו לתוצאות הרות אסון!

  ייעוץ בחקירת משטרה

  תהליך הייעוץ המשפטי מתחיל כבר בחקירה המשטרתית ואף לפניה. ללא התייעצות עם עורך דין פלילי נחקרים רבים מועדים בלשונם, ומספקים תמונת מצב אליה הם ירגישו מחויבים בהמשך ההליך המשפטי. חשוב מאוד להתייעץ בעורך דין פלילי כבר מהשלב הראשון של תחילת החקירה, על מנת שנהיה מודעים לזכויות המוקנות לנו בחוק ולאופן הנכון בו ראוי לנהוג מבחינה משפטית בעת הליך החקירה והמשפט.

  ייצוג נאשמים וחשודים במשפט פלילי

  על מנת לקבל את הייצוג לו ראוי החשוד או הנאשם במשפט פלילי, הוא זקוק לעורך דין פלילי המתמחה בכך. ייצוג משפטי נכון של עורך דין פלילי בראשון לציון הוא הדרך היחידה להבטיח שהזכויות של הנאשם או החשוד נשמרות ושההליך הפלילי יסתיים בתוצאה הטובה ביותר עבורו. עורך דין פלילי הוא הסמכות המקצועית העליונה בכל הנוגע לייצוג חשודים ונאשמים בבתי משפט ובחקירות משטרה.

  תחומי התמחות של עורך דין פלילי בראשון לציון

  ראשון לציון היא אחת הערים הגדולות בישראל. משום כך, העבירות הפליליות שמתבצעות בה הן רבות ומגוונות. תחומי ההתמחות של עורך דין פלילי בראשון לציון חייבים לענות על טווח רחב של סיטואציות משפטיות ופליליות.

  סוגי עבירות פליליות שחייב ייצוג של עורך דין פלילי

  עבירות סמים

  עבירות סמים הן מהעבירות הנפוצות ביותר בראשון לציון והסביבה בפרט ובגוש דן בכלל. עבירות סמים הן מגוונות וטווח החומרה שלהן רחב מאוד. עבירות סמים נעות מהחזקת כמות קטנה של סמים קלים ועד מסחר רחב היקף. עורך דין פלילי בראשון לציון מתמחה בדקויות ובפרטי החוק הנוגע לעבירות סמים אלו.

  עבירות תעבורה

  הסטטיסטיקה קובעת באופן חד משמעי- עבירות תנועה נפוצות יותר בתוך תחומי העיר והיישוב! משום כך, עבירות תעבורה הן מתחומי ההתמחות המרכזיים שנדרשים מעורך דין שפועל בסביבה עירונית כמו ראשון לציון. עבירות תנועה נראות לנו כמו דבר שאנו מסוגלים להתמודד איתו ללא ליווי של עורך דין פלילי. הרי כולנו נעיד על עצמנו שאנו נוהגים טובים וגם אם ביצענו עבירה הרי אנחנו מודעים לסיבות שגרמו לה ומכירים היטב את הכביש. זוהי טעות חמורה! שלב החקירה בעבירות תנועה מתחיל מרגע האירוע, בדרכים שאזרח מהשורה יכול להיות ואינו מודע אליהן! חשוב להיעזר בשירותיו של עורך דין פלילי מהרגע הראשון בו נוכל.

  עבירות אלימות במשפחה

  עבירות אלימות במשפחה אולי נראות לנו כמנת חלקם של אנשי שוליים, ובטח ובטח שאינן נוגעות לנו. אך בימינו גם אנשים נורמטיביים לחלוטין יכולים למצוא את עצמם חשודים ונתונים לחקירה פלילית הנוגעת לעבירות אלימות במשפחה. מכיוון שהתחום נראה כל כך רחוק מאיתנו שירותיו של עורך דין פלילי הם לחלוטין מה שיכריע את כף המאזניים בעניינים אלו, שאין ספק שהם דיני נפשות ממש.

  עבירות מין

  אין ספק כי עבירות מין, מתוקף מעמדן כפשעים מהמעלה הראשונה, יכולות לשבש אדם על דעתו. עצם היותו של אדם חשוד או מואשם בעבירות אלה יכול להוביל אותו להתנהלות קלוקלת לגמרי בחקירה ובמשפט. ייעוץ וייצוג של עורך דין פלילי הוא הדרך היחידה להרגע ולהבין את המצב לאשורו, על מנת שהחשוד יוכל לתפקד בצורה שמיטיבה איתו ביותר.

  עבירות מחשב

  כאשר אדם עובר עבירה בהתנהלותו המקוונת ייתכן והוא אינו מבין אפילו שעבר עבירה. הניתוק והפרטיות שמעניקה לנו התקשורת הממוחשבת פותחת פתח לעבירות שיכולות להיות חמורות ממה שנראה במבט ראשון.

  יצירת קשר עם עורך דין פלילי בראשון לציון – עו"ד פלילי שי רודה

  עורך דין פלילי שי רודה זמין 24 שעות ביממה, ומייצג בכל הערכאות ברחבי הארץ. ניתן ליצור קשר עם עו"ד פלילי שי רודה באמצעות:

  לייעוץ וייצוג מקצועי השאירו פרטים:

   עורך דין פלילי שי רודה <br> מומחה למשפט פלילי
   עורך דין פלילי שי רודה
   מומחה למשפט פלילי

   כותב המאמר הינו:
   עורך דין פליל שי רודה מומחה בייצוג חשודים ונאשמים בעבירות חמורות ובמשפט פלילי עם ניסיון רחב של מעל ל15 שנים.

   לייעוץ וייצוג צרו קשר חבל על כל רגע ⚖️

   צור קשר >>>
   לייעוץ וייצוג מקצועי חייגו או השאירו פרטים:
   050-2292229

    עוד בקטגוריה
    תחומי התמחות
    עבירות אלימות ותקיפה כוללות בחובן גם עבירות אלימות במשפחה (אלמ"ב) כלפי בן זוג לרבות הידוע בציבור כבן זוג, ילדים והורים.
    עבירות שוד נחשבות לעבירות היותר חמורות בחוק העונשין, והעונש על עבירת השוד הינו מהחמורים שבעונשים.
    עבירות סמים ועבירות סחר בסמים, ובמיוחד עבירות סמים המכונים "סמים קלים" (קנביס [מריחואנה], חשיש), הינו תחום מרכזי בתיקים פליליים כנגד אנשים נורמטיביים.
    עבירות מין (עבירת אונס, מעשה סדום, מעשה מגונה) הינן מהחמורות שבעבירות, והן מחולקות לכמה קטגוריות
    עבירות הימורים הינם כל הסדר שלפיו ניתן לזכות בכסף, שווה כסף או בטובת הנאה, והזכייה תלויה בניחושו של דבר
    עבירת רצח הינה העבירה הכי חמורה שבחוק העונשין, ולכן העונש על מי שהורשע בעבירת רצח הוא מאסר עולם ועונש זה בלבד.
    דילוג לתוכן