עורך דין שי רודה
זמין 24/7
שד' שאול המלך 8, בית אמות משפט, תל-אביב
עורך דין פלילי שי רודה
עורך דין פלילי שי רודה

לייעוץ התקשרו – 050-2292229 או השאירו פרטים:

  עורך דין פלילי בחולון

  תוכן עניינים

  מהו עורך דין פלילי?

  עורך דין פלילי הוא אדם המוכשר לעסוק בעניינים משפטיים הנוגעים בתחום המשפט הפלילי. על מנת להיחשב כעורך דין פלילי מוסמך, חייב אדם להשלים תואר במשפטים מאחת האוניברסיטאות או המכללות המוכרות לכך, לערוך התמחות הרלוונטית לתחום עיסוקו ולעבור את מבחני הכניסה ללשכת עורכי הדין בישראל. רק חברים בלשכת עורכי הדין יכולים להציג את עצמם כעורכי דין מוסמכים! כבר קרו מקרים רבים בהם אנשים שלא עברו את ההכשרה הארוכה של עורכי דין הציגו את עצמם כרשאים לעסוק בתחומי המשפט הפלילי!

  חולון

  חולון היא אחת הערים הגדולות בגוש דן. העיר ממוקמת מדרום לתל אביב יפו, ממזרח לבת ים ומצפון לראשון לציון. חולון היא העיר העשירית במספר תושביה במדינת ישראל. מספר התושבים המתגוררים בחולון הסתכם בסוף 2019 ביותר ממאה תשעים ושישה אלף תושבים. בחולון לא פועל בית משפט השלום, ותושבי העיר מזומנים לרוב לבית משפט השלום הממוקם בבת ים. מכיוון שבית המשפט השלום בבת ים מכסה איזור נרחב וצפוף מבחינת תושבים, הוא אחד העמוסים בישראל ומטופלים בו עשרות ומאות עניניים משפטיים מידי יום.

  תחומי העיסוק של עורך דין פלילי בחולון

  ייעוץ עם עורך דין פלילי בחולון

  ייעוץ משפטי הוא התפקיד החשוב ביותר של עורך דין פלילי. אזרחים רגילים, שחייהם אינם חיים עברייניים כלל ועיקר, לא יוכלו להתמצא בפרטים המדויקים ובדקויות שמציב החוק הפלילי בישראל. חוסר היכרות שכזו יכול להוביל לכך שחקירה פלילית המתבצעת כנגד אדם מסוים תוביל אותו להאשמות חמורות מהמקובל ולעונשים קשים בהרבה. על כן, ייעוץ משפטי בעורך דין פלילי בחולון הוא אינו מותרות! ייעוץ שכזה הוא הכרח לאורך כל השלבים של החקירה והמשפט.

  ייעוץ בחקירת משטרה

  חקירה משטרתית של אירוע עבירה מתחיל כבר מהרגע הראשון לאחר ביצוע העבירה. חשודים בעבירות כאלה נוטים להיות מבוהלים ומבולבלים (ובצדק בהרבה מקרים). במצב כזה חשודים רבים מתנהלים בצורה שפוגעת בהם בהמשך החקירה והמשפט. ייעוץ משפטי מקצועי הוא הכרחי מהרגע הראשון, וכבר בשלבי ההכנה לחקירה משפטית. רק עורך דין פלילי יוכל להבטיח את שמירת זכויות החשוד ולהציג את האירועים והראיות שיתמכו בחשוד ובגרסתו לאירוע המדובר.

  ייצוג משפטי של חשודים ונאשמים

  רשויות המשפט והמשטרה יכולות במקרים רבים לנצל את התמימות או חוסר המודעות של חשודים או נאשמים על מנת להביא לתוצאות שלא עולות בקנה אחד עם הליך הוגן או שמירה על זכויות החשוד או הנאשם. ייצוג של עורך דין פלילי המכיר לעומק את ההליך הפלילי בחולון וסביבתה הוא קריטי לאורך כל ההתמודדות של האזרח עם רשויות החוק.

  תחומי התמחות של עורך דין פלילי בחולון

  חולון היא אחת מהערים הגדולות והמגוונות ביותר במדינת ישראל. העבירות הפליליות המתבצעות על ידי תושביה הן רבות ומגוונות מאוד. עורך דין פלילי בחולון מתמחה בסוגים רבים של עבירות פליליות שנעות על ספקטרום רחב של חומרה וקושי משפטי.

  סוגי עבירות בתחום התמחותו של עורך דין פלילי בחולון

  עבירות סמים

  עבירות סמים הן מהעבירות השכיחות ביותר בתחומי העיר חולון ובסביבתה. בשנים האחרונות החברה נעשית פתוחה יותר לשימוש בסמים מסוגים שונים, אך החוק הפלילי עדיין נשאר מאחור בתחום זה. אזרחים נורמטיביים לחלוטין יכולים למצוא את עצמם עומדים למשפט פלילי על שימוש, סחר או החזקת סמים. מכיוון שעבירות הסמים הן מגוונות וסבוכות מאוד, אזרחים רבים לא מוצאים את הידיים והרגליים כאשר הם עומדים בפני אישומים כאלה. עורך דין פלילי בחולון מתמחה בהליך המשפטי הננקט בעבירות סמים יכול להציג את הראיות הנכונות ולספק את הייצוג המתאים מעבירות מורכבות אלה.

  עבירות אלימות במשפחה

  עבירות אלימות במשפחה הן תחום משפטי מורכב מאוד לנאשמים או לחשודים בהן. התא המשפחתי המתערער וסערת הרגשות שחשדות כאלה מעוררים הם פתח להחלטות שגויות ופזיזות שתהיה בעוכרינו. עורך דין פלילי בחולון, שיציג את האירועים כפי שהתרחשו מנקודת מבטו של החשוד בצורה מקצועית ושקולה, הוא הערובה היחידה לכך שתיקים רגישים אלו לא ידרדרו ויסלימו לתוצאות חמורות שהלכה למעשה יהרסו את חייו של הנאשם או החשוד.

  עבירות מין

  עבירות מין בימינו הוא מושג רחב מאוד שלו פנים רבות. תיקים רבים של עבירות מין עוסקים במקרים שהם לחלוטין על הגבול מבחינה פלילית, ואכן תיקים רבים בתחום זה נסגרים ללא העמדה לדין. כמו כן, האשמות בעבירות מין הן הרבה פעמים תלויות נקודת מבט. בנוסף על כך, עבירות מין הם לרוב תיקים מורכבים מאוד מבחינה רגשית לחשודים בהם, עד כדי איבוד עשתונות. משום כל הסיבות הללו ייעוץ וייצוג בתיקי עבירות מין הוא חשוב במיוחד, ויכול להכריע את הכף המשפטית לטובת החשוד במקרים רבים מספור!

  עבירות תעבורה

  עבירות תנועה ותעבורה המכשול משפטי שרוב אזרחי ישראל יצטרכו להתמודד איתו במוקדם או במאוחר! מכיוון שטווח החומרה של עבירות אלו הוא רחב במיוחד, ייעוץ משפטי נאות מרגע תחילת החקירה המשטרתית הוא קריטי, במיוחד במצבים בהם החשודים עברו אירוע לא פשוט על הכביש, והם נמצאים במצב של לחץ והלם. אזרחים נורמטיביים לחלוטין שעומדים בפני אישומי תעבורה מועדים בלשונם וטועים בהתנהלות המשפט, שהוא זר להם מאוד. עורך דין פלילי הוא הערובה שלנו שחיינו לא יפגעו כתוצאה ממעורבות בהליכים כאלה!

  יצירת קשר עם עורך דין פלילי בחולון – עו"ד פלילי שי רודה

  עורך דין פלילי שי רודה זמין 24 שעות ביממה, ומייצג בכל הערכאות ברחבי הארץ. ניתן ליצור קשר עם עו"ד פלילי שי רודה באמצעות:

  לייעוץ וייצוג מקצועי השאירו פרטים:

   Picture of עורך דין פלילי שי רודה <br> מומחה למשפט פלילי
   עורך דין פלילי שי רודה
   מומחה למשפט פלילי

   כותב המאמר הינו:
   עורך דין פליל שי רודה מומחה בייצוג חשודים ונאשמים בעבירות חמורות ובמשפט פלילי עם ניסיון רחב של מעל ל15 שנים.

   לייעוץ וייצוג צרו קשר חבל על כל רגע ⚖️

   צור קשר >>>
   לייעוץ וייצוג מקצועי חייגו או השאירו פרטים:
   050-2292229

    עוד בקטגוריה
    תחומי התמחות
    עבירות אלימות ותקיפה כוללות בחובן גם עבירות אלימות במשפחה (אלמ"ב) כלפי בן זוג לרבות הידוע בציבור כבן זוג, ילדים והורים.
    עבירות שוד נחשבות לעבירות היותר חמורות בחוק העונשין, והעונש על עבירת השוד הינו מהחמורים שבעונשים.
    עבירות סמים ועבירות סחר בסמים, ובמיוחד עבירות סמים המכונים "סמים קלים" (קנביס [מריחואנה], חשיש), הינו תחום מרכזי בתיקים פליליים כנגד אנשים נורמטיביים.
    עבירות מין (עבירת אונס, מעשה סדום, מעשה מגונה) הינן מהחמורות שבעבירות, והן מחולקות לכמה קטגוריות
    עבירות הימורים הינם כל הסדר שלפיו ניתן לזכות בכסף, שווה כסף או בטובת הנאה, והזכייה תלויה בניחושו של דבר
    עבירת רצח הינה העבירה הכי חמורה שבחוק העונשין, ולכן העונש על מי שהורשע בעבירת רצח הוא מאסר עולם ועונש זה בלבד.
    דילוג לתוכן